Оновлення лінійки пристроїв плавного пуску Данфосс

Оновлення лінійки пристроїв плавного пуску Данфосс

Оновлення лінійки пристроїв плавного пуску Данфосс

Оновлення лінійки пристроїв плавного пуску Данфосс

Шановні партнери!

 Компанія «Промислова автоматика НВ» повідомляє про заміну у лінійці пристроїв плавного пуску Данфосс - VLT MCD 500 на VLT MCD 600.

 Протягом останніх років Ви успішно використовуєте пристрої плавного пуску VLT MCD 500 у своїх проектах. Компактний дизайн, надійність комбінації пристрою плавного пуску та двигуна стали гарантією енергоефективних застосувань у всьому світі.

На основі досвіду роботи з VLT MCD 500, компанія Данфосс представила на ринку новий продукт–наступник VLT MCD 600.

 VLT MCD 600 поєднує в собі найновіші вдосконалені елементи управління та захисту з підвищеним рівнем інтелекту для покращення продуктивності у застосуваннях із фіксованою швидкістю.

Вбудований байпас забезпечує надзвичайно високу ефективність та роботу без гармонійних спотворень на максимальних обертах, знижуючи енергоспоживання і необхідну потужність охолодження. Використання цього обладнання значно спростилося завдяки таким новим можливостям, як функція очищення насоса, режим PowerThrough і планування за календарем / часом. Крім того, вдосконалений захист двигуна забезпечує більш тривалий час безвідмовної роботи.

Деякі його переваги:

- Вбудований USB-інтерфейс

- Додаткова старт-карта керування насосами

- Інтерфейс плати для PROFIBUS, PROFINET, EtherNet / IP, Modbus DeviceNet

 Замовлення VLT MCD 500 будуть можливі до 30 грудня 2020 року. Сервісне обслуговування та підтримка будуть доступні до кінця 2025 року.