каталог
Новини
всі Новини
РЕЄСТРУЙСЯ і отримуй переваги:
  • Спеціальні та акційні знижки
  • Збереження обраних товарів
  • Історія замовлень
  • Можливість додавання адрес доставки
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
ПРО НАС
ПРО КОМПАНІЮ

Ми є офіційним дистриб'ютором компанії «Данфосс» в Україні і пропонуємо комплексне постачання устаткування всіх напрямів «Данфосс»: промислової автоматики, теплової автоматики, холодильної автоматики, частотних перетворювачів, мотор - редукторів Bauer.

Почавши роботу з «Промислової автоматики« Данфосс », на сьогоднішній день наша компанія працює з усіма напрямками бізнесу« Данфосс ». Це виділяє компанію «Промислова автоматика НВ» з числа всіх інших партнерів «Данфосс» в Україні. Ми зберегли високі стандарти роботи, технічну грамотність, унікальні знання і вміння, які придбали за час роботи в компанії «Данфосс» і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

Ми були першими і залишаємося кращими в світі «Промислової автоматики« Данфосс ». Потрібен «Данфосс» - потрібна «Промислова автоматика НВ». Почавши роботу з «Промислової автоматики« Данфосс », на сьогоднішній день наша компанія працює з усіма напрямками бізнесу« Данфосс ». Це виділяє компанію «Промислова автоматика НВ» з числа всіх інших партнерів «Данфосс» в Україні. Ми зберегли високі стандарти роботи, технічну грамотність, унікальні знання і вміння, які придбали за час роботи в компанії «Данфосс» і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

Детальніше