каталог
Про компанію

Про нас

Віктор Петрович Недашковський Засновник і директор компанії «Промислова автоматика НВ»

Шановні партнери!

Компанія «Промислова автоматика НВ» рада вітати Вас на нашому сайті.

Ми є офіційним дистриб'ютором компанії «Данфосс» в Україні і пропонуємо комплексне постачання устаткування всіх напрямів «Данфосс»: промислової автоматики, теплової автоматики, холодильної автоматики, частотних перетворювачів, мотор - редукторів Bauer.

Компанія «Промислова автоматика НВ» почала свою діяльність в 2009 році, після того, як був закритий відділ «Промислової автоматики» в компанії «Данфосс Україна», яким понад п'ять років керував директор нашої компанії Недашковський Віктор Петрович. Після закриття відділу йому було запропоновано відкрити компанію для подальшого розвитку і реалізації «Промислової автоматики« Данфосс »в Україні.

Почавши роботу з «Промислової автоматики« Данфосс », на сьогоднішній день наша компанія працює з усіма напрямками бізнесу« Данфосс ». Це виділяє компанію «Промислова автоматика НВ» з числа всіх інших партнерів «Данфосс» в Україні. Ми зберегли високі стандарти роботи, технічну грамотність, унікальні знання і вміння, які придбали за час роботи в компанії «Данфосс» і продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися.

Співробітники компанії регулярно підвищують свою кваліфікацію і проходять атестацію в компанії «Данфосс». Це гарантія того, що наші технічні фахівці підберуть обладнання, яке необхідно саме Вам. Компанія «Промислова автоматика НВ» працює з усіма регіонами України, і ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.

Ми були першими і залишаємося кращими в світі «Промислової автоматики« Данфосс ». Потрібен «Данфосс» - потрібна «Промислова автоматика НВ».

З повагою, колектив компанії «Промислова автоматика НВ»

і її директор Недашковський Віктор Петрович

Розвернути
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Більше 10 років на
ринку України
Вся продукція
Данфосс «з одних рук»
Краща технічна
підтримка в Україні
Наявність власного
складу продукції
Доставка товару
по всій Україні
Відгуки про нас
всі відгуки
Новини
всі Новини